کاربر گرامی، جهت عضویت در این سامانه، لطفا قوانین استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمایید. توجه نمائید که آغاز عضویت و ثبت نام در این سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام شده برای استفاده از این سامانه می باشد.
1) اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام انجام می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح باشد.
2) هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد. در صورتی که رمز عبور کاربری فاش گردید و یا فراموش شد مراتب سریعا به شرکت رایورز کویر اطلاع داده شود در غیر اینصورت عواقب آن به عهده کاربر می باشد.
3) مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود بر عهده کاربر می باشد و استفاده از گذرواژه توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی کاربر شود.
4) دسترسی و استفاده از این سامانه محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما بر اساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این شرکت فراهم می کند.
5) چنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد، تیم رایورز کویر بر اساس صلاح دید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید.
6) کاربران می بایست در هنگام ارسال درخواست های خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند . این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، ممکن است باعث محرومیت موقت یا دائم از ثبت درخواست گردد.
7) هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات این سامانه، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از رایورز کویر ، پیگرد قانونی دارد.
8) این شرکت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از سامانه ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این شرکت مربوط می‌شود.
9) هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.
10) این شرکت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.